PROJEKTY DUHÁŘ 2021

Tenhle DUHÁŘ oproti loňskému je jiný tím, že odkazuje na spoustu tipů, mých, našich i jiných projektů a všechno je tak krásně propojené.
Protože přeci o tom to i je - O PROPOJOVÁNÍ SE.

3malazmena@malazmenavelkyefekt
Jako hlavní projekt jsem do duháře zapojila #malazmenavelkyefekt, samozřejmě s dovolením mé parťačky Irči, která za touto celou myšlenkou a nápadem stojí.
Spojilo se nám to koncem roku 2019, kdy mi energicky vyprávěla svou představu o eko-profilu, na kterém si přála, aby panovala vzájemná inspirace mezi jí jako tvořitelem obsahu a "sledujícími".
Já měla myšlenku, duhář na rok 2021, zaměřit na změnu malých návyků vůči životnímu prostředí a tohle se nám v tu chvílí spojilo.
Jsem moc ráda, že díky Irči můžeme tuhle myšlenku spolu šířit dál nejen online, ale i offline.
Uděláme malou změnu - každý sám za sebe a tím, že jsme v tom SPOLU, bude to mít velký efekt! Zní to jednoduše, že?
Ale zase tak jednoduché to není. Jsou to často kroky mimo naši komfortní zónu. O to více obdivuhodné je, že jdeš do toho s námi!
Už i to, že sis pořídil DUHÁŘ úžasňáku, je totiž malá změna, která bude mít postupně velký efekt na Tebe i Tvé okolí!
Děkuji, že jsme v tom SPOLU. A děkuji Iri za Tvůj projekt, za to, co děláš!

2protoze
@protozemuzem

Druhý projekt, který jsme do DUHÁŘE s Irčou zapojily je #protozemuzem . Tohle je myšlenka, která se zrodila jednoho krásného slunečného dne na bruslích, na kterých jsme spolu strávily 7 hodin. Jde o to zapojit jednotlivé všední věci a činnosti - cvičení, protahování, běhání, chození, uklízení - do svých harmonogramů né proto, že bychom MUSELI!... Ale proto - PROTOŽE MUŽEM! A protože to prospívá našemu tělu i mysli! Byla a je to taková terapie pro nás... a může být i pro Vás a nás všechny! Protože spolu jsme silnější.

 


1duha
@duhamehozivota

Třetím projektem je #duhamehozivota, který jsem vytvořila opět na popud Irči. No není ta holka génius? JE! :D Miluju její nápady, myšlenkové pochody, které pak spolu realizujeme! Tenhle projekt a profil je pro mě prostor, ve kterém mohu sdílet jakékoliv nálady, pocity, které mnou zrovna prochází a nemám z toho špatný pocit.
Je to prostor pro mě, ale hlavně pro nás všechny, kde se můžeme vzájemně sdílet, povídat si o svých trápeních, ale i radostech. Mluvit o všem a o ničem.